При яких значеннях b число 3 є коренем рівняння(b + 2) (х - 1) = 2 (x + b – 1)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вольников Ярослав.

(b + 2)(х - 1) = 2(x + b – 1)

при x = 3:

(b + 2)(3 - 1) = 2(3 + b – 1)

2(b + 2) = 2(2 + b)

b + 2 = 2 + b

b = b

Відповідь: при будь-якому значенні b, x=3.