1 140. 1.36-суретте кескінделген жәшікке неше қорапша кәмпитсыяды?24 см20 см8 смкәмпит10 см60

см15 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухинина Маргарита.

Ответ:

8*15*10 = 1200 см^3 кәмпит қорапшасының көлемі 24*60*20=28800 см^3 қораптың көлемі 28800:1200=24 қорап немесе 24:8=қатарынан 3 қорап 60:15=қатарынан 4 қорап 20:10 = биіктігі 2 қатар (3*4) - біз бір қатарда қанша қорап болатынын білеміз=12*2 бізде биіктігі 2 қатар болғандықтан = қорапқа 24 қорап кәмпит орналастырылған