Квадрат і прямокутник мають однакові периметри.Знайдіть площу прямокутника якщо сторона квадрата

дорівнює 6 см а довжина прямокутника 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашко Александр.

Ответ: 35 см²

Пошаговое объяснение:

P квадрата = 4a =4*6 = 24(см)

P прямоугольника = (a+b)*2

24 = (5+b)*2

5+b=12

b= 12-5= 7 (см)

S прямоугольника = ab = 5*7= 35 (см²)