Задача: 2 працівницям кондитерської фабрики потрібно прикрасити 261 тістечко. Перша працівниця

прикрашала тістечка 7 годин, по 21 тістечку щогодини. По скільки тістечок щогодини прикрашала друга працівниця, якщо вона працювала 6 годин? Допоможіть будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Кариночка.

Ответ:

19

Пошаговое объяснение:

1) 7×21=147(тіст.)- прикрасила перша працівниця

2) 261-147=114(тіст.)- прикрасила друга працівниця всього

3)114÷6=19(тіст.)

Відповіднь: 19 тістечок щогодини прткрашала друга працівниця