На підготовку дитини до школи батькам потрібно 2000 грн .Шкільний рюкзак коштує 800 грн. Скільки

відсотків від суми потрібно на рюкзак?​

Ответы на вопрос

Отвечает Эвтарбиев Мага.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2000 грн - 100%

800 грн - Х %

Х=(800*100):2000=40%

Отвечает Бондаренко Оксана.

Ответ:

40%

Пошаговое объяснение:

800/2000=8/20=2/5=0,4=40%