Запиши число 20 у вигляді суми трьох різних простих чисел. Укажи всі варіанти​


Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Антон.

Ответ:

1+17+2=20

13+3+4=20

9+5+6=20

Пошаговое объяснение:

     .     .

       O