Чому дорівнює 10% від 40%​


Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Ангеліна.

Ответ:

0,04

Пошаговое объяснение:

10% вiд 40% буде 0,04

10/100×40/100

Скорочуємо дробi

1/10×2/5=1/25

Переводимо 1/25 в дестятічную дріб = 0,04