Задача.Площа кримського піврстрова дорівнює 2,55• 10( в 4 степені) км(квадратних). Виразіть площу

натуральним числом у квадратних кілометрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Ланчези Влад.

2,55 · 10⁴ = 2,55 · 10 · 10 · 10 · 10 = 2,55 · 10 000 = 25 500 км²

Ответ: 25 500 км².