В класі 27 учнів з них 4/9 дівчата скільки дівчат у класі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Лёша.
Я русская ) 24:9*4=12
Отвечает Крестовникова Лера.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

27*4/9=12 дівчат.

Або

27:9*4=12дівчат.