Тапсырманы уақытында орындау үшін бір күнде токарь 23 бөлшек жасау керек еді. Алайда, ол күн сайын

норманы 15 бөлшекке асыра орындады және мерзімнен 5 күн бұрын жоспардан тыс 20 бөлшек жасады. Токарь қанша бөлік жасады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курганова Диана.

23x=x-5(23+15)-20

23x=23x-115+15x-75-20

23x=38x-210

23x-38x=-210

-15x=-210

X=14

23*14+20=352