Күзде огоністер қоймасына 900 000 кг сәбо акелінді бір күні - 320 500 кг, ал екінші күні - 460

150 кг, ал қалғаны үшінкүні әкелінді. Үшінші ке неше килограмм сабо акелнаЖауапты това және лограммен өрнекте​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвская Алина.

Ответ:

900000-320500=80

900000-460150=290

290-80=210

Пошаговое объяснение: