A) 49 санын 2 : 5 қатынасында бөл; B) 138 санын 18 : 5 қатынасында бөл; C) 76 санын 6 : 13

қатынасында бөл

Ответы на вопрос

Отвечает Потеряева Маргарита.

Ответ:

2х+5х=49

7=х

14,35

18х+5х=138

х=6

108,30

6х+13х=76

х=3

18,39