Бассейннің көлемі 600 м3. Бірінші құбырды қосса, бұл бассейн 15 сағатта, ал екіншісін қосса, 10

сағатта толады. Бассейнді толтыру үшін, екі құбырды бір уақытта қосты. Бірінші құбыр қандай көлемді толтырды? Екінші құбыр ше? Өтініш

Ответы на вопрос

Отвечает Зинолла Рустем.

Ответ:

Бірінші құбыр - 240м³, екінші құбыр - 360м³

Пошаговое объяснение:

1/15 + 1/10 = 4/60 + 6/60 = (4 + 6)/60 = 10/60 = 1/6

600м³ • 1/6=100м³

600м³ • 6/15 = 240 м³

600м³ • 6/10 = 360 м³