А) 420 кг 1 тоннаның; б) 3 мин 1 сағаттың; в) 174 см 1 метрдің неше пайызын құрайды?


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьяненко Софья.

Ответ:

а)42%

б)5%

в)174%

Пошаговое объяснение:

а) 1 000кг - 100%

420кг  - х

х=420*100/1000=42%

б) 60 мин - 100%

3мин - х

х=3*100/60=5%

в) 100см - 100%

174см - х

х=174*100/100=174%