Знайдіть найбільший спільний дільничних чисел 72і120;


Ответы на вопрос

Отвечает Коршунова Виктория.

Ответ:

360

Пошаговое объяснение:

72=2*3*3*2*2

120=5*2*3*2*2

72*5=360