220 және 284 сандары басқа санның бөлгіштерінің қосындыларына тең екенінтексеріңдер.​


Ответы на вопрос

Отвечает Shardakov Vlad.

Ответ:

220 = 2 * 2 * 5 * 11

220-ның бөлгіштері: 1,2,4,5,10,11,20,22,44,55,110

1 + 2 + 4 + 5 + 10 + 11 + 20 + 44 + 55 + 110 = 284

284 = 2 * 2 * 71

284-тің бөлгіштері: 1,2,4,71, 142

1 + 2 + 4 + 71 + 142 = 220

дәлелденген

ЛАЙК басып 5 звездачка койып кетиниздерши отинищ