Як розв'язати рівняння 240*a=120*8


Ответы на вопрос

Отвечает Астафьева Ксюша.

Ответ:

240*а=120*8

240*а=960

а=960:240

а=4

240*4=120*8

Пошаговое объяснение:

4=4