Масштабы 1:4 сызбадағы бөлшектің ұзындығы 4,5см​


Ответы на вопрос

Отвечает Годов Гриша.

Ответ:

18,см

Пошаговое объяснение:

1/4=4,5/x

x=4.5×4

x=18см