Розвяжи рівняння. Зроби перевірку. 7 300 + (3 000 - x) = 9 500.


Ответы на вопрос

Отвечает Козырева Эльвира.

Пошаговое объяснение:

7300+(3000-x)=9500

7300+3000-x=9500

10300-x=9500

-x=9500-10300

-x=-800

x=800