Знайдіть найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел a і b якщо а= 2 в четвертій

ступені• 5 в другій ступені •11 і b= 2 в третій ступені •5 в третій ступені •11 в другій ступені

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленков Артем.

а = 2⁴ · 5² · 11 = 4400

b = 2³ · 5³ · 11² = 121000

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

НОД = 2³ · 5² · 11 = 2200 - наибольший общий делитель

4400 : 2200 = 2                 121000 : 2200 = 55

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

НОК = 2⁴ · 5³ · 11² = 242000 - наименьшее общее кратное

242000 : 4400 = 55              242000 : 121000 = 2

Ответ: НСД (a; b) = 2200; НСК (a; b) = 242000.