48. Երկու մեքենաներ միաժամանակ իրար ընդառաջ դուրս եկան երկու քաղաքներից և 3, ժ հետո հանդիպեցին:

Մեքենաներից մեկիարագությունը 60 կմ/ժ էր, իսկ մյուսինը՝ 40 կմ/ Ժ։ Գտեք քաղաքներիհեռավորությունը:​

Ответы на вопрос

Отвечает Рузманов Иван.

Ответ:

300

Пошаговое объяснение:

60×3=180(1in meqenai ancac [email protected])

40×3=120(2-rd meqenayi sncac [email protected])

180+120=300 (@ndhsnur [email protected])

Отвечает Сергеева Ангелина.

60 * 3 = 180 կմ/ժ

40 * 3 = 120 կմ/ժ

180 + 120 = 300 կմ