Із трьох ділянок зібрали 667т зерна. З першої та другої ділянок зібрали 352т, а з другої та третьої

— 454т. Скільки тонн зерна зібрали від кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Мулина Аня.

Ответ:

213 т , 139 т , 315 т

Пошаговое объяснение:

1 ділянка + 2 ділянка= 352 т зерна

2 ділянка + 3 ділянка = 454 т зерна

Разом :

1 ділянка + 2 ділянка + 3 ділянка = 667 т зерна , отже

1) 352 + 3 ділянка = 667

3 ділянка = 667 -352 = 315 т  зерна

2) 1 ділянка  +454 = 667

1 ділянка = 667 - 454 = 213 т зерна

3) 667 - 315 - 213= 139 т друга ділянка