3,21,28,4 берілген сандарды пайдаланып,пропорциолар құрастыр ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

Ответ:3/4=21/24

Пошаговое объяснение:21/28= 3*7/4*7=3/4 (7)- сокращается