1. Прочитай відношення та обчисли його значення. а) 375÷15б) 102÷30B) 15÷75г) 4,5÷1,05​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Иван.

\displaystyle 375 : 15=\frac{375}{15}= 25\\\\\\102:30=\frac{102}{30}= 3\frac{12}{30}=3\frac{2}{5}=3,4\\\\\\15:75=\frac{15}{75}=\frac{1}{5}=0,2   \\\\\\4,5:1,05=\frac{450}{100}:\frac{105}{100}=\frac{450}{100}*\frac{100}{105}=\frac{450}{105}= 4\frac{30}{105}= 4\frac{2}{7}