ДАЮ 50 БАЛЛОВ Поділіть між собою 240 кульок у заданому відношенні. Запишіть,скільки кульок

отримає кожен.а) 3:7. Перший, другийб) 7:5. Перший, другийВ) 4:4. Перший, другийг) 2:4. Перший, другий​

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Владик.

а) 3х+7х=240;  10х=240;  х=24

Перший 24*3=72 кульки, другий 24*7=168 кульок

б) 7х+5х=240;  12х=240;  х=20

Перший 20*7=140 кульок,  другий 20*5=100 кульок

в) 4х+4х=240;  8х=240;  х=30

Перший і другий отримають по 30*4=120 кульок.

г) 2х+4х=240;  6х=240;  х=40

Перший 40*2=80 кульок, другий 40*4=160 кульок.

Отвечает Каспер Диана.

Ответ:

ответ вышеееееееееее