З двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два Be-10cnie CTH.які зустрілися через 4 год.

Знайди від-стань між містами, якщо швидкістьодного велосипедиста 12 км/год, а ін-шого - 14 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калипенова Дильназ.

Ответ:

12*4 + 14*4 = 48 + 56 = 104 км

Пошаговое объяснение:

v = l/t, l=v*t