Власна швидкисть 21 3/4 км/год шв. теч. 1 3/8 км/ год шв. човна за теч. рички? шв. проти

теч.?пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо швидкість човна за течією:

Vза течією = Vвласна + Vтечії

Vза течією = 21 3/4+1 3/8= 87/4 + 11/8=(174+11)/8=185/8= 23 1/8 км/год

Знайдемо швидкість човна проти течії:

Vпроти течії = Vвласна - Vтечії

Vпроти течії = 21 3/4-1 3/8 = (174-11)/8=163/8= 20 3/8 км/год