Дано два добутки 12*21 і 15*17. На яке одне й те саме число треба збільшити кожен із чотирьох

множників, щоб значення нових добутків стали між собою рівними?

Ответы на вопрос

Отвечает Сумской Макс.

Ответ: на 3

Пошаговое объяснение:

(12+x)(21+x)=(15+x)(17+x);

252+12х+21х+x^2=255+15x+17x+x^2

252+33х+x^2=255+32х+x^2

33х-32х=255-252

х=3