Виразіть 36 хв у годинах і результат подайте у вигляді нескоротного дробу​


Ответы на вопрос

Отвечает Яушева Кристина.

Ответ:

3/5 год

Пошаговое объяснение:

1 год= 60 хв

Щоб хвилини  виразити у годинах , їх потрібно розділити на 60

36 хв = 36/60 = (2*2*3*3)/(2*2*3*5)= 3/5 години

виділене скорочуємо