1. 523 саны 1) 1569 2) 2092 3) 5230 санының бөлгіші бола ма ? 2. 17917 саны 1) 19; 2) 23; 3) 41

санының еселігі бола ма ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Василевич Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 569 = 3 * 523

2 092 = 2 * 2 * 523

5 230 = 2 * 5 * 523

569 : 523 = 3

2 092 : 523 = 4

5 230 : 523 = 10