B+(-6,5)=0Берілген теңдік дұрыс болатындай b- нын мәнін табындар​


Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

Ответ:

b=6,5

Пошаговое объяснение:

себебы карама карсы санды коссан аркашанда 0 шыгады.мысалы:6+(-6)=0,-7+7=0

сол секилди