довжина відрізка дорівнює 3,2 м. точка відрізка ділить його на частини пропорційні числам 3 і

5.Знайдіть відстань від середини більшої з цих частин до найближчого до неї кінця даного відрізка.Помогите, пожалуйста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Відповідь: 1м

Покрокове пояснення:

Точка ділить відрізок у співвідношенні 3х і 5х, тоді:

3х+5х=3,2

8х=3,2

х=0,4

Отже, менша частина відрізка становить 3*0,4=1,2 м, а більша частина становить 5*0,4=2м.

Відстань від середини більшої частини відрізка до кінця цього відрізка становить: 2:2=1 м.