ЕКОЕ(24;32) как будет?? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
ЕКОЕ=2 немесе одан да көп санның ортақ еселігі.
ЕКОЕні табу үшін,санды 2ге,3ке көбейте бересің.
ЕКОЕ(24)=24,48,72,96..)
ЕКОЕ(36)=36,72,96...)
ЕКОЕ(24,36)=72.
Отвечает Ференци Кирилл.

24=2*2*2*3 разложение

32=2*2*2*2*2 разложение

2*2*2*3*2=48