Для перевезення певного ванта- жу 4 автомобілі вантажопідйом-ністю 4,5 т здійснили по 10 рей-сів.

Скільки потрібно автомобіліввантажопідйомністю 7,5 т,7,5 т, щобдля перевезення вантажу знадо-билося по 8 рейсів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубь Алина.

Ответ:

6 Автомобілів

Пошаговое объяснение:

1) 4,5×10= 45- (автомобіль перевозить за 10 рейсів)

2)45÷7,5=6

Відповідь:Потрібно 6 автомобілей