Срочно Відстань між двома пристанями 300 км Із них га зустріч один одному пливуть катер і теплохід

катер пройшов 73 км а теплохід 117 км Яка відстань між ними?

Ответы на вопрос

Отвечает Дымова Катюша.

Ответ:

110км

Пошаговое объяснение:

1вариант

300-(117+73)=110

2вариант

1)117+73=190

2)300-190=110