СРОООЧНООО ПАМАГИТЕ!!! одного ліва одночасно в протилежних напрямках вибігло два тигри. швидкість

одного тигра 48 км/год, а другого 54 км/год. яка відстань буде між тиграми через 3 год? СРОООЧНООО ПАМАГИТЕ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусак Полина.

Задачу понял так:

1ый тигр - 48 км/год

2ой тигр - 54 км/год

Ск растояние между тиграми через 3 года - ?

48×3+54×3 = 306 (км)

Ответ: 306 км между тиграми через 3 года

Отвечает Федів Антон.
Відстань яку подолав 1 тигр за 3 години з швидкистю 48 км/год = 3*48 = 144 км
Відстань яку подолав 2 тигр за 3 години з швидкістю 54 км/год = 3*54 = 162 км
Відстань між тиграми = 144 + 162 = 306