90-(15+45)=орындалу реті бойынша шығару ​


Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Ответ:

-30

Пошаговое объяснение:

1)15+45=60

2)90-60=-30

Отвечает Смольникова Ева.

Ответ:

90-(15+45)=30

1)15+45=60

2)90-60=30

Пошаговое объяснение:

осылай шығарылады