ціна 1 кг печива становить 75% ціни 1кг цукерок.скільки коштує 1 ко печива якщо 1 кг цукерок коштує

128 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Томилова Лиза.

128 грн. - 100%

х грн. - 75%

- - - - - - - - - - - - -

128 : х = 100 : 75 - это пропорция

х · 100 = 128 · 75 - свойство пропорции

х · 100 = 9600

х = 9600 : 100

х = 96

- - - - - - - - - -

Или так: 128 · 0,75 = 96

Ответ: 96 грн. - цена 1 кг печенья.