Софійка прийшла додому з магазину і сказала: «Якби я захотіла купити 6 ручок, то мені не вистачило

б 28 гривень. Але я купила лише 4, і у мене залишилося 6 гривень». Скільки коштує одна ручка, і скільки грошей було у Софійки?

Ответы на вопрос

Отвечает Суздалева Лада.

Пусть х грн. - цена одной ручки. Уравнение:

6 · х - 28 = 4 · х + 6

6х - 4х = 28 + 6

2х = 34

х = 34 : 2

х = 17 (грн.) - цена одной ручки

6 · 17 - 28 = 4 · 17 + 6 = 74 (грн.) - столько денег было у Софии

Вiдповiдь: 17 грн. коштує одна ручка i 74 грошей було у Софійки.