Функція задана формулою f(x) =x2-1. Знайти f(-1) допоможіть будь-ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Артём.

Ответ: 0

Пошаговое объяснение:

f(-1)=(-1)^2-1=1-1=0