Помогите решить 291-(5х+11)=230


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Катя.

291 - (5х + 11) = 230

5х + 11 = 291 - 230

5х + 11 = 61

5х = 61 - 11

5х = 50

х = 50 : 5

х = 10

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Проверка: 291 - (5 · 10 + 11) = 230

                  291 - (50 + 11) = 230

                  291 - 61 = 230

                  230 = 230

Отвечает Барановський Владислав.

291 - (5х + 11) = 230

оскільки перед дужками знак "-" то розкриваємо з протилежним знаком 291 - 5х - 11 = 230 переносимо невідомі в ліво та відомі в право, при перенесенні змінюємо знак -5х = -291 + 11 + 230 додамо та віднімемо числа в правій частині -5х = -50 поділимо праву та ліву частини рівняння на -5 в результаті отримаємо х = 10