на склад завезли 15 1/5 зерна, причому 21/95 усього зерна становив овес , 45% - пшениця,

решту-ячмінь . скільки тонн ячменю завезли на склад?.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

1) 15 1/5 * 21/95 = 76/5 * 21/95 = 84/25 = 3 9/25 - овёс

2) 15 1/5 * 0,45 = 76/5 * 45/100 = 76/5 * 9/20 = 171/25 = 6 21/25 - пшеница

3) 15 1/5 - ( 3 9/25 + 6 21/25) = 15 5/25 - 9 30/25 = 15 5/25 - 10 5/25 = 5 - ячмень