Середне арефметичне двох чисел дорівнює 8,2 ,а одне з них дорівнює 4,5. знайди друге число.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мешков Владимир.

Ответ:

a+4,5/2 = 8,2

a+4,5=8,2*2

a+4,5=16,4

a=16,4-4,5 =11,9

Пошаговое объяснение: