1.Розв'яжи задачу. Для приготування яєчні бабуся витратила 5 яєць. У неї залишилося ще 7.Скільки

яєць було у бабусі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Sikan Daria.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

5+7=12(яєць)

Отвечает Черник Юля.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

Через уравнение:

5+7=x

x=5+7

x=12