В основі піраміди лежить трикутник, сторони якого 8 см, 9 см і 13 см. Висоти всіх бічних граней

піраміди 10 см. Обчислити бічну поверхню піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Ежелева Анна.

Ответ:

S=1/2P*l

S=1/2(8+9+13)*10=150