Амалдарды орында: 4. a) -3 + 10; 6) 8 + (-16); в) -3 + (-9).5. а) 0 - 10; б)14 - (-2); в) - 5 -

4.6. a) - 1' (-7); 6) 2 (-11); в) - 4 (-4).7. а) 0:(-3); б) -28 :(-7); в) -15:3.8. a) -12 - (+7) - (-4); б) (-10) (+8) (-3). Өтініш көмек керек болып тұр ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Мария.

ответ: 4.

-3+10=7

8+(-16)=-8

-3+(-9)=-12

5.

0-10=10

14-(-2)=-10

-5-4=-9

6.

-1(-7)=7

2(-11)=-22

-4(-4)=16

7.

0:(-3)=0

-28:(-7)=4

-15:3=-5

8.

-12-(+7)-(-4)=-15

(-10)(+8)(-3)=240