Яка сума буде на рахунку через 4 роки, якщо на нього покладені2000 грн під 30% річних?​


Ответы на вопрос

Отвечает Густий Надька.

Ответ:

через 4 роки на рахунку буде 5712  грн

Пошаговое объяснение:

2000 грн : 100% * 30% = 600 грн

1 рік = 2600 грн

2600 грн : 100% * 30% = 780 грн

2600 + 780 = 3380 грн - другий рік

3380 : 100% * 30% = 1014 грн

3380 + 1014 = 4394 грн - 3 рік

4394  : 100% * 30% = 1318 грн

4394 + 1318 = 5712 грн за 4 роки