3 Ha першому рахунку вкладені 8000 грн під 10% річних, а на другому -7500 грн пiд 20% річних. На

якому з рахунків через 3 роки сума будебільша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Булат.

Ответ:

буде більше на другому рахунку

Пошаговое объяснение:

1) 10*3= 30( %)- на першому рахунку за 3 роки

2) 8000:100*30=2400( грн) -нарахування за 3 роки на 1 рахунку

3)8000+2400=10 400( грн)- буде через 3 роки на першому рахунку

4) 20*3= 60(%)- на другому рахунку за 3 роки

5)7500:100*60=4500 (грн)- нарахування за 3 роки на 2 рахунку

6) 7500+4500=12000( грн)-буде через 3 роки на другому рахунку