1. 13 санының еселіктері болып табылады: A) 39; 52; 26 B) 39;76;112 C) 1; 13 Д) 13; 33; 52 Пж

айтыңдаршы!

Ответы на вопрос

Отвечает Брагина Аня.

Ответ:

ответ А

Пошаговое объяснение:

39/13=3

52/13=4

26/13=2