Площа саду дорівнює 36га. Яку площу займають яблуні якщо площа становить 5/9 площі саду ДОПОМОЖІТЬ

БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Арина.

Ответ:

20 га

Пошаговое объяснение:

36 = 9/9 S

x = 5/9 S

1/9 S = 4

x = 5/9 S = 4*5 = 20 га